ZPŮSOBY PLATBY

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti při osobním převzetí na předem dohodnutém místě.

Dobírka / Platba při doručení

Celou (hodnotu zboží vč. dph, poštovné/doprava, doběrečné) částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby. V případě PPL máte navíc možnost zaplatit kartou přímo řidiči, kdybyste u sebe náhodou neměli hotovost.

Bankovní převod

Po dokončení objednávky obdržíte emailem informace k platbě převodem. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet. Na vaší platbu budeme čekat po dobu sedmi pracovních dnů. Pokud se do té doby částka nepřipíše na náš účet, budeme nuceni objednávku stornovat.

Platba kartou

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení zakázky budete přesměrováni na platební bránu WebPay, kterou využívá banka ČSOB, a.s., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně WebPay zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny údaje máte na kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Doporučujeme: Ponechat zatržené Zapamatování karty, díky čemu budete jednodušeji nakupovat a platit kartou, již nebudete zadávat údaje z karty, ale platební brána WebPay si zapamatuje vámi zadané údaje a provede transakci rychleji bez nutnosti zadávat údaje z karty. Vše opět s maximální možnou mírou zabezpečení na straně WebPay a ČSOB, a.s..
 

PayPal

Systém PayPal je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku – PayPal.